Internat Zespołu Szkół Technicznych
69-100 Słubice

Telefon: 095 7582096

Kierownik internatu: mgr Roman Szydłak

Internat jest placówką opiekuńczo – wychowawczą integralnie złączoną z działalnością naszej szkoły. Obecnie w internacie mieszka (w pokojach trzyosobowych i czteroosobowych) 150 uczniów. Rytm życia określony jest wewnętrznym regulaminem internatu, który ma na celu dobre funkcjonowanie instytucji: tworzenie struktur ułatwiających wspólne życie oraz odpowiadanie na indywidualne potrzeby wychowanków.

Do opieki nad wychowankami zapewniamy wykwalifikowana kadrę.

• Zgłoszenia do internatu dokonują rodzice lub opiekunowie. Rodzice i przyjęci uczniowie zapoznają się obowiązkowa z regulaminem internatu i zobowiązują się do jego przestrzegania.

• Na terenie internatu znajduje się stołówka szkolna oferująca tanie i smaczne obiady.
  • Internat posiada własna świetlicę, z której mogą korzystać wychowankowie internatu.

Blitzy Theme & Wordpress PL